Naturalna rolka bambusowa Tali Gigant szer. 180 x wys. 180 cm
Opis szczegółowy produktu
The Tali Giant bamboo fence transforms your old wooden garden fence or ugly wire mesh into a beautiful exotic feature.
The Tali bamboo poles in these Giant rolls have a diameter of 50–60 mm, which is the ideal size for creating an impressive look with minimal visibility through it. For this reason, rolled bamboo fences are also very popular as wall or ceiling cladding in residential and commercial spaces, as well as in gardens, summer terraces, and restaurants.
All types of bamboo tend to crack lengthwise along the pole. This is caused by fluctuations in humidity and temperature where it is used and cannot be completely prevented. However, these cracks do not affect the mechanical properties of bamboo and have no impact on the lifespan of your bamboo fence.
✅ Beautiful natural color
✅ With internal galvanized steel wire
✅ Easy to shorten in height and width
✅ Easy installation and maintenance
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ogrodzenia bambusowe w rolkach |
|---|---|
| Waga: | 18 kg |
| Hustota viditeľnosti: | 90% |
| Kolor: | Naturalny |
| Kraj pochodzenia: | Indonezja |
| Nazwa parametru: | Tali |
| Priemer tyčí: | 50-60 mm |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
