Naturalna rolka bambusowa Tali Gigant szer. 180 x wys. 200 cm
Duże stany magazynowe
Większość produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki.
Szybka dostawa
1–5 dni roboczych
Pomocny zespół
Szybka i pomocna obsługa klienta – pytaj bez obaw!
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ogrodzenia bambusowe w rolkach |
|---|---|
| Waga: | 18 kg |
| Hustota viditeľnosti: | 90% |
| Kolor: | Naturalny |
| Kraj pochodzenia: | Indonezja |
| Nazwa parametru: | Tali |
| Priemer tyčí: | 50-60 mm |
| Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
