Obrzeże do kwietników w ciemnobrązowym kolorze szer. 200 x wys. 45 cm
Opis szczegółowy produktu
Nasze ciemnobrązowe obrzeża bambusowe to bardzo dekoracyjny sposób na poprawę wyglądu każdego ogrodu. Obrzeża w ciemnobrązowym kolorze mogą być używane do oddzielania ścieżek lub przedogródków, ale świetnie sprawdzają się również jako donice, wzbogacając ogród lub balkon. Podczas produkcji i montażu zwrócono dużą uwagę na jakość. Każda ciemnobrązowa tyczka bambusowa jest perforowana w dwóch miejscach i połączona wewnętrznymi ocynkowanymi drutami stalowymi. Dzięki wytrzymałości rolek bambusowych można je układać w różnych kształtach i formacjach. Wszystkie nasze obrzeża do rabat są starannie wykończone. Tyczki są naturalnie zamknięte (cięte tuż nad węzłem), aby zapobiec gromadzeniu się wody deszczowej lub zabrudzeń wewnątrz.
Wszystkie gatunki bambusa, jako materiał naturalny, mają tendencję do pękania wzdłuż tyczki. Jest to spowodowane wahaniami wilgotności powietrza i temperatury w miejscu użytkowania i nie da się tego całkowicie uniknąć. Pęknięcia te nie wpływają jednak na właściwości mechaniczne bambusa.
✅ Naturalnie zamknięte tyczki bambusowe
✅ Piękny naturalny kolor – nieimpregnowany
✅ Ocynkowany drut stalowy
✅ Łatwy montaż i przycinanie na wymiar
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ogrodzenia bambusowe w rolkach |
|---|---|
| Waga: | 8 kg |
| Kolor: | Ciemnobrązowy |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa parametru: | Nigra |
| Średnica tyczki: | 38-45 mm |
| Szerokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
