Taczka dziecięca, zielona, plastikowa misa
Duże stany magazynowe
Większość produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki.
Szybka dostawa
1–5 dni roboczych
Pomocny zespół
Szybka i pomocna obsługa klienta – pytaj bez obaw!
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dla dzieci |
|---|---|
| Waga: | 2.26 kg |
| Wymiary: | 76 × 38 × 43 cm |
| Rodzaj produktu: | Taczka |
| Pojemność misy: | 7 l |
| Typ kół: | Pełne koła |
| Liczba kół: | 1 szt. |
| Nośność: | 10 kg |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
