Tyczka bambusowa Tonkin Ø 10-12 mm x 90 cm
Opis szczegółowy produktu
Tyczka bambusowa Tonkin jest piękna, solidna, prosta i stabilna wymiarowo. Tyczki Tonkin prawie nie zwężają się na całej swojej długości. Te tyczki bambusowe są często używane jako podpory dla drzew, roślin i kwiatów. Mogą być również wykorzystywane do celów kreatywnych w szkołach, organizacjach, firmach lub w domu. Przy odpowiedniej długości tyczki Tonkin są lekko elastyczne, dlatego nie nadają się do dużych konstrukcji.
Wszystkie gatunki bambusa mają tendencję do pękania wzdłuż tyczki. Jest to spowodowane wahaniami wilgotności powietrza i temperatury w miejscu użytkowania i nie da się tego całkowicie uniknąć. Pęknięcia te nie wpływają jednak na właściwości mechaniczne bambusa.
✅ Doskonałe do dekoracji
✅ Idealne jako podpory dla roślin
✅ Bardzo wytrzymałe, o grubych ściankach
✅ Nadają się do użytku zewnętrznego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tonkin |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| Nazwa parametru: | Tonkin |
| Średnica: | 10–12 mm |
| Kolor: | Naturalny |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Długość: | 90 cm |
| Rodzaj bambusa: | Tonkin |
| Średnica: | 10–12 mm |
| Długość: | 82 cm |
| Kolor: | Naturalny |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
