Bambusová rolka Tonkin hrubý š 180 x v 180 cm

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bambusové ploty v rolkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 kg |
| Druh bambusu: | Tonkin |
| Farba: | svetlo hnedá |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Priemer tyče: | 10-25 mm |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 180 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
