Black Bamboo Roll š 180 x v 180 cm

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bambusové ploty v rolkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Farba: | Tmavě hnědá |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Priemer tyče: | 22-28 mm |
| Šírka: | 180 cm |
| Typ bambusu: | Nigra |
| Výška: | 180 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
