Štiepaný Bambusový Plot š 300 x v 120 cm

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bambusové ploty v rolkách |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| Druh bambusu: | Tonkin |
| Farba: | Prírodná |
| Hrúbka bambusových líšt: | 3 mm |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Šírka: | 300 cm |
| Šírka bambusových líšt: | 10 mm |
| Výška: | 120 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
