Dark brown Half-round bamboo roll Boryana 180 x 100 cm
Large stock availability
Most products are ready for immediate shipment.
Fast delivery
1–5 business days
Helpful team
Fast and friendly customer support – feel free to ask!
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bamboo fences in rolls |
|---|---|
| Weight: | 10 kg |
| Druh bambusu: | Phyllostachys nigra Boryana |
| Farba: | Tmavohnedá |
| Hustota priehľadnosti: | 85 % |
| Priemer tyčí: | 30–50 mm |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 100 cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
