Natural bamboo roll Tali Gigant 180 x 100 cm
Large stock availability
Most products are ready for immediate shipment.
Fast delivery
1–5 business days
Helpful team
Fast and friendly customer support – feel free to ask!
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bamboo fences in rolls |
|---|---|
| Weight: | 18 kg |
| Druh bambusu: | Tali |
| Farba: | Svetlohneda |
| Hustota viditeľnosti: | 90% |
| Krajina pôvodu: | Indonézia |
| Priemer tyčí: | 50-60 mm |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 100 cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
