Split Bamboo Fence 500 x 120 cm
Large stock availability
Most products are ready for immediate shipment.
Fast delivery
1–5 business days
Helpful team
Fast and friendly customer support – feel free to ask!
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bamboo fences in rolls |
|---|---|
| Weight: | 8 kg |
| Druh bambusu: | Tonkin |
| Farba: | Prírodná |
| Hrúbka bambusových líšt: | 3 mm |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Šírka: | 500 cm |
| Šírka bambusových líšt: | 10 mm |
| Výška: | 120 cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
