Plot pre kvetinové záhony tmavohnedej farby š 200 x v 45 cm

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bambusové ploty v rolkách |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| Druh bambusu: | Nigra |
| Farba: | Tmavohnedá |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Priemer tyčí: | 38-45 mm |
| Šírka: | 200 cm |
| Výška: | 45 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
