Black Bamboo Roll szer. 180 x wys. 150 cm
Duże stany magazynowe
Większość produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki.
Szybka dostawa
1–5 dni roboczych
Pomocny zespół
Szybka i pomocna obsługa klienta – pytaj bez obaw!
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ogrodzenia bambusowe w rolkach |
|---|---|
| Waga: | 16 kg |
| Farba: | Tmavohnedá |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Priemer tyče: | 22-28 mm |
| Šírka: | 180 cm |
| Typ bambusu: | Nigra |
| Výška: | 150 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
