Lakier do bambusa Bamboo Protector 1L (bazowa woda)
Opis szczegółowy produktu
Protector to specjalnie opracowany, wysokiej jakości, przezroczysty lakier na bazie wody do produktów bambusowych z ochroną UV do użytku zewnętrznego. Stosowany na zewnętrzne konstrukcje bambusowe, słupki, ogrodzenia lub meble, zapobiega wpływom warunków atmosferycznych i zapewnia długotrwałą ochronę.
Bamboo Protector zapewnia piękne wykończenie o niskim połysku bez zmiany pierwotnego koloru bambusa, dzięki czemu może być stosowany do wszystkich rodzajów bambusa – zarówno żółtego, jak i ciemnobrązowego.
Bamboo Protector nie regeneruje koloru produktów bambusowych, które już uległy zwietrzeniu. Jeśli chcesz odnowić kolor poszarzałego bambusowego ogrodzenia ogrodowego lub innych zewnętrznych struktur bambusowych, szukasz środka Natural Bamboo Renovator do żółtego bambusa lub Black Bamboo Renovator do ciemnobrązowego bambusa.
Wydajność: 11 m² / litr (pierwsza warstwa), 15–20 m² / litr (druga warstwa)
✅ Świetny produkt
✅ Z komponentem odpornym na promieniowanie UV
✅ Łatwa aplikácia
✅ Chroni przed przyszłym szarzeniem
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Konserwacja |
|---|---|
| Waga: | 0.02 kg |
| Waga: | 1kg |
| Baza: | Na bazie wody |
| Kolor: | Transparentny |
| Stopień połysku: | Półpołysk |
| Typ produktu: | Lazura |
| Odporność na UV: | Tak |
| Objętość: | 1 litr |
| Zużycie: | 11 m² na litr |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Opakowanie: | Puszka |
| Sposób aplikacji: | Nakładanie pędzlem |
| Wymiary: | 13,0 × 11,0 × 11,0 cm |
| Czas schnięcia: | Sucha w dotyku po ± 1,5 godziny. Nieprzylepna po ± 4 godzinach. Możliwość malowania kolejnej warstwy po ± 16 godzinach. |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
