Listwa bambusowa Guadua 200 cm x 4 cm
Opis szczegółowy produktu
Ta lamela bambusowa o szerokości 4 cm i długości od 100 do 200 cm wykonana jest z południowoamerykańskiego bambusa Guadua i ma naturalny beżowy kolor. Nasze lamele bambusowe są proste, co ułatwia ich obróbkę. Średnia grubość pasków bambusových wynosi od 10 do 12 mm. Dzięki lamelom bambusowym można tworzyć piękne i naturalne akcenty zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Doskonale nadają sa do obijania ścian, sufitów, kolumn, lad i barów, a także do produkcji ramek do zdjęć lub luster, cokołów i okładzin. Ponadto lamele bambusowe są bardzo elastyczne i mocne, dlatego często wykorzystuje się je do wyrobu łuków bambusowych.
✅ Wiele różnych zastosowań i możliwości użycia
✅ Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
✅ Kolor naturalny – nielakierowany
✅ Obie krawędzie są całkowicie proste
✅ Spłaszczona tylna powierzchnia
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bambusová lamela Guadua |
|---|---|
| Waga: | 0.51 kg |
| Rodzaj bambusa: | Guadua |
| Długość:: | 200 cm |
| Grubość: | 10 – 12 mm |
| Szerokość: | 38 mm |
| Kolor: | Jasnobrązowy |
| Powierzchnia: | Matowa |
| Pochodzenie: | Indonezja |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
