Listwa bambusowa Tali 100 cm x 4 cm
Opis szczegółowy produktu
Ta lamela bambusowa jest wykonana z indonezyjskiego bambusa Tali i ma naturalny beżowy kolor. Nasze lamele bambusowe są proste i mają heblowany tył, co ułatwia ich obróbkę. Średnia grubość lamel bambusowych wynosi od 6 do 7 mm. Dzięki lamelom bambusowym można tworzyć piękne i naturalne akcenty do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Doskonale nadają się do pokrywania ścian, sufitów, kolumn, lad i barów, a także do produkcji ramek do zdjęć lub luster, listew przypodłogowych i okładzin. Ponadto lamele bambusowe są bardzo elastyczne i mocne, dzięki czemu często wykorzystuje się je do wyrobu łuków bambusowych.
✅ Wiele różnych zastosowań i możliwości użycia
✅ Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
✅ Kolor naturalny – nielakierowany
✅ Obie krawędzie są całkowicie proste
✅ Spłaszczona tylna powierzchnia
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Bambusová lamela Tali |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| Rodzaj bambusa: | Tali |
| Długość: | 100 cm |
| Grubość: | 6 – 7 mm |
| Szerokość: | 38 mm |
| Kolor: | Jasnobrązowy |
| Powierzchnia: | Matowa |
| Kraj pochodzenia: | Indonezja |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
