Mata bambusowa Tonkina szer. 180 x wys. 100 cm
Duże stany magazynowe
Większość produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki.
Szybka dostawa
1–5 dni roboczych
Pomocny zespół
Szybka i pomocna obsługa klienta – pytaj bez obaw!
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ogrodzenia bambusowe w rolkach |
|---|---|
| Waga: | 11 kg |
| Farba: | svetlo hnedá |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Priemer tyče: | 10-25 mm |
| Šírka: | 180 cm |
| Typ bambusu: | Tonkin |
| Výška: | 100 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
