Premium rozłupywany płot bambusowy szer. 500 x wys. 200 cm
Duże stany magazynowe
Większość produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki.
Szybka dostawa
1–5 dni roboczych
Pomocny zespół
Szybka i pomocna obsługa klienta – pytaj bez obaw!
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Premium łupany płot bambusowy |
|---|---|
| Waga: | 22 kg |
| Druh bambusu: | Tonkin |
| Farba: | Prírodná |
| Hrúbka bambusových líšt: | 3 mm |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Šírka: | 500 cm |
| Šírka bambusových líšt: | 10 mm |
| Výška: | 200 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
