Rozłupywany płot bambusowy szer. 300 x wys. 150 cm
Duże stany magazynowe
Większość produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki.
Szybka dostawa
1–5 dni roboczych
Pomocny zespół
Szybka i pomocna obsługa klienta – pytaj bez obaw!
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ogrodzenia bambusowe w rolkach |
|---|---|
| Waga: | 8 kg |
| Druh bambusu: | Tonkin |
| Farba: | Prírodná |
| Hrúbka bambusových líšt: | 3 mm |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Šírka: | 300 cm |
| Šírka bambusových líšt: | 10 mm |
| Výška: | 150 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
