Żarówka LED Arcchio E27 A60 8W mleczna 3000K 806lm
Duże stany magazynowe
Większość produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki.
Szybka dostawa
1–5 dni roboczych
Pomocny zespół
Szybka i pomocna obsługa klienta – pytaj bez obaw!
Opis szczegółowy produktu
Opalowa biała żarówka LED E27 A60 8 W z ciepłą białą barwą światła (3 000 K). Ta poliwęglanowa żarówka LED jest bardzo wytrzymała i może być stosowana jako zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 60 W w wielu oprawach. Brak możliwości ściemniania.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pochodnie, lampy ogrodowe |
|---|---|
| Waga: | 0.03 kg |
| Marka: | Arcchio |
| Numer produktu: | 9627039 |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Długość: | 10,7 cm |
| Średnica: | 6 cm |
| Moc (W): | 8 W |
| Typ trzonka: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biel (3 000 K) |
| Całkowity strumień świetlny (w lm): | 806 |
| Współczynnik oddawania barw (Ra): | 80 |
| Kąt świecenia: | 180° |
| Średnia żywotność (w h): | 15 000 h |
| Wartość referencyjna: | 60 W |
| Zużycie energii w kWh/1000 h: | 8 |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
